Sponsoren

Muziek op Rhoon wordt in 2022 mede mogelijk gemaakt door onderstaande sponsoren:

  Platinum  
   Abel. - Poortugaal  www.abel-restaurant.nl
   Andromeda - Rotterdam  www.androforward.com
   BCS-Group - Schiedam  www.boers-crewservices.nl
   LBH Group - Curaçao  www.lbh-group.com
   LBH Netherlands - Rhoon  www.lbh-group.com
   LOXAM Rental - Ridderkerk  www.loxam.nl
     
  Gold  
   Greveling Makelaardij & Taxaties - Rhoon  www.grevelingmakelaardij.nl
   MCD Supermarkt - Rhoon  www.mcdrhoon.nl
   Natte Neuzen - Rotterdam  www.natteneuzen.nl
   The Good People - Rotterdam  www.thegoodpeople.nl
   Van Vliet Bedrijfsmakelaars & Adviseurs - Ridderkerk  www.vanvliet.net
   Westcon - Houten  www.westcon.com
     
  Silver  
   Asto Keukens & Badkamers - Rotterdam  www.asto.nl
 Boschgarage Palsgraaf - Rhoon  www.palsgraaf.nl
   CFT Center For Testmaterials - Vlaardingen  www.cftbv.nl
   ExamVision - Rotterdam  www.examvision.nl
   HerikVerhulst - Rotterdam  www.herikverhulst.nl
   Houthoff - Rotterdam  www.houthoff.com
   Joe Benelli - Rhoon  www.joebenelli.nl
   Kroonint - Rotterdam  www.kroonint.nl
   MYSC Parfumerie - Rhoon  www.mysc.nl
   PLUSPRINT Digitaal en Offset drukwerk - Hoogvliet  www.plusprint.nl
   The Lean Six Sigma Company - Rotterdam  www.theleansixsigmacompany.com
   Vlierodam - Rhoon  www.vlierodam.nl
     
  Bronze  
   BAKO bedrijfskoeling en Airconditioning - Rhoon  www.bako.nl
   Bonn & Mees Drijvende Bokken - Rotterdam  www.bonn-mees.com
   De Ongedierte Expert - Rhoon  www.deongedierteexpert.nl
   EBO Van Weel B.V. - Rhoon  www.ebovanweel.com
   E.V.S. Multi Service - Schiedam  www.evsmultiservice.nl
   Fysiotherapie Rijnmond - Rhoon  www.fysiotherapierijnmond.nl
   Kees de Bruin Hoveniersbedrijf - Rhoon  www.keesdebruin.nl
   Klimaatidee - Hoogvliet  www.klimaatidee.nl
   Kompas Makelaars - Spijkenisse  www.kompas.nl
   Kooijman Autar Notarissen - Rotterdam  www.kooijmanautar.nl
   Loon- en Grondverzetbedrijf van der Ent - Poortugaal  www.machineverhuurrotterdam.nl
   LGCE Data, Telecom & Power - Numansdorp  www.lgce.net
   Man met friet - Ridderkerk
 www.manmetfriet.nl
   Mark van Schaick Marine Services - Schiedam
 www.markvanschaick.nl
   Moore DRV - Oud-Beijerland
 www.drv.nl
   Pastelli - Hoogvliet  www.pastelli.nl
   Peter Binder - Poortugaal
 www.peterbinder.nl
   Rotterdam Stories - Rotterdam
 www.rotterdamstories.com
   Stichting Sport Experience Fun - Rhoon
 www.stichtingsef.nl
   TOM. Optiek - Rhoon
 www.optiektom.nl
   TotaalVERS - Spijkenisse
 www.totaalvers.nl
   Van As - Oud-Beijerland
 www.vanas.nl
   Van der Laan installatiebedrijf - Barendrecht  www.laanbv.nl
   Van Leeuwen Reclycling Groep - Rotterdam  www.vanleeuwengroep.com

Ook interesse om bij te dragen aan Muziek op Rhoon? We hebben diverse interessante sponsorpakketten of neem contact met ons op via sponsoring@muziekoprhoon.nl.