Sponsoren

Muziek op Rhoon wordt in 2021 mede mogelijk gemaakt door onderstaande sponsoren:

  Platinum  
   LBH Group - Curaçao  www.lbh-group.com
   LBH Netherlands - Rhoon  www.lbh-group.com
   Steder Group Logistic Services - Rhoon  www.stedergroup.com
     
  Gold  
   MCD Supermarkt - Rhoon  www.mcdrhoon.nl
   Greveling Makelaardij & Taxaties - Rhoon  www.grevelingmakelaardij.nl
   ISM EGroup - Rotterdam  www.ism.nl
     
  Silver  
   Asto Keukens & Badkamers - Rotterdam  www.asto.nl
   CFT Center For Testmaterials - Vlaardingen  www.cftbv.nl
   Euro Trade Trading & Consultancy - Rhoon  www.eurotrade.nl
   Kroonint - Rotterdam  www.kroonint.nl
   PLUSPRINT Digitaal en Offset drukwerk - Hoogvliet  www.plusprint.nl
   The Lean Six Sigma Company - Rotterdam  www.theleansixsigmacompany.com
   Vitesse Vorkheftrucks - Rotterdam  www.vitessevorkheftrucks.nl
   Vlierodam - Rhoon  www.vlierodam.nl
   Westcon-Comstor technologische oplossingen - Houten  www.westcon.com
     
  Bronze  
   BAKO bedrijfskoeling en Airconditioning - Rhoon  www.bako.nl
 Boschgarage Palsgraaf - Rhoon  www.palsgraaf.nl
 De Ongedierte Expert - Rhoon  www.deongedierteexpert.nl
   EBO Van Weel B.V. - Rhoon  www.ebovanweel.com
   Fysiotherapie Rijnmond - Rhoon  www.fysiotherapierijnmond.nl
   Kees de Bruin Hoveniersbedrijf - Rhoon  www.keesdebruin.nl
   Kooijman Autar Notarissen - Rotterdam  www.kooijmanautar.nl
   Loon- en Grondverzetbedrijf van der Ent - Poortugaal  www.machineverhuurrotterdam.nl
   LGCE Data, Telecom & Power - Numansdorp  www.lgce.net
   Man met friet - Ridderkerk
 www.manmetfriet.nl
   Mark van Schaick Marine Services - Schiedam
 www.markvanschaick.nl
   Pastelli-Nederland - Hoogvliet
 www.pastelli-nederland.nl
   Peter Binder - Poortugaal
 www.peterbinder.nl
   TOM. Optiek - Rhoon
 www.optiektom.nl
   WoodYubi - Rhoon
 www.woodyubi.nl

Ook interesse om bij te dragen aan Muziek op Rhoon? We hebben diverse interessante sponsorpakketten of neem contact met ons op via info@muziekoprhoon.nl.